Napsali o nás

Mateřská školka s adresou univerzity

21. 02. 2017 20.57

Článek pojednává o průběhu dne školky, zejména pak o specifické části dne, kdy se děti sejdou na elipse, aby se dozvěděli vše o průběhu dne. Tento den byla na programu hudební chvilka pro jedno oddělení, pečení švestkového koláče pro druhé. Děti byly pečlivé, nádobí po sobě umyly a uklidily.

Je zde rovněž pasáž zabývající se aktivitami a projekty, kterých není nejmenší množství. Mezi uvedené projekty patří například Mrkvička a Skutečně zdravá škola.

Poslední odstavce se týkají vazby na univerzitu. Mezi nejběžnější návštěvníky patří studentky pedagogické fakulty, které zde mají praxi. Objeví se zde ale i studenti z jiných fakult, například fakulta zdravotnických studií si připravuje projekt o lidském těle, fakulta architektury a designu navrhla vzhled školní zahrady.

Celý článek ke stažení zde

Zpět na přehled článků